1- درصدی از درامد فروشگاه بنی وان (سی دی پرشین سابق) هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول، نام شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم شهریور 1402 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال، پیشنهاد، شکایت و... به شماره 09301310029 در روزهای اداری و ساعات 18 الی 24 ، فقط پیامک دهید و یا به پیج اینستاگرام ( CDPERSIAN ) ما بروید و بعد از فالو کردن، دایرکت دهید، تا از این دو طریق راهنماییتان کنیم.
.

صفحات ثابت

خانواده فروشگاه اینترنتی بنی وان (سی دی پرشین سابق) همیشه پذیرنده نوجوانان و جوانان مستعد به قلم زدن در حوزه هر محصولی که میتواند به دلخواه خود انتخاب کند...

اگر عاشق دنیای بازی، کارتون و سرگرمی ، آموزشی و... هستید و مایلید مشتاقانه تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید ، بنی وان (سی دی پرشین سابق) به داشتن شما افتخار میکند.

تحریریه فروشگاه اینترنتی بنی وان (سی دی پرشین سابق) از بخش های متعددی تشکیل شده تا بتواند به بهترین کیفیت ممکن اطلاع رسانی کند. ما دنبال افزایش آگاهی و معرفی مدیوم های مختلف به عموم فارسی زبانان هستیم و اگر در هر یک از موضوعات بازیهای ویدئویی ، سرگرمی ، انواع آموزش ها و... حرفی برای گفتن دارید و به دورکاری علاقمند هستید ، رزومه خود را همراه با همه موارد زیر به ایمیل info [@] Beni1 [dot] ir ارسال کنید:

- ترجمه یا تالیف ۲ محصول جدید در زمینه‌ بازیهای ویدئویی و یا آموزشی.

- تالیف یک مقاله تحلیلی پیرامون سوژه‌های مرتبط با ویدئو گیم (حداقل ۱۰۰۰ و حداکثر ۱۵۰۰ کلمه)

- بررسی کامل یک محصول نظیر بازیهای کامپیوتری ، کنسول و یا معرفی یک محصول آموزشی (حداقل ۱۰۰۰ و حداکثر ۱۵۰۰ کلمه)

* درخواست ها ابتدای هر هفته بررسی میشود ، و در صورتی که موارد خواسته شده را ضمیمه کرده و توضیحات کاملی از خودتان ارائه داده باشید به ایمیل شما پاسخ داده میشود.

از همکاری شما پیشاپیش سپاسگزاریم و به وجودتان افتخار میکنیم...
  

 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش سی دی پرشین: