1- درصدی از درامد فروشگاه بنی وان (سی دی پرشین سابق) هر هفته به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید...
2- در صورت خرید هر 3 محصول، نام شما در قرعه کشی 50 محصول رایگان برای هر نفر قرار خواهد گرفت "ادامه توضیحات"
3- قرعه کشی یکم هر ماه انجام مشود. برای دیدن برندگان تاریخ یکم فروردین 1402 اینجا کلیک کنید.
4- در صورت داشتن هر گونه سوال، پیشنهاد، شکایت و... به شماره 09301310029 در روزهای اداری و ساعات 18 الی 24 ، فقط پیامک دهید و یا به پیج اینستاگرام ( CDPERSIAN ) ما بروید و بعد از فالو کردن، دایرکت دهید، تا از این دو طریق راهنماییتان کنیم.
.

عمو پورنگ سعی کرده در هر برنامه یک لباس محلی را به تن کند تا نماد تمامی استانهای کشور عزیزمان را نشان دهد. (140 قسمت).
تعداد : 11 DVD
قيمت : 137500 تومان
توضيحات بيشتر :

هموطنان عزیزم، لطفا برای حمایت از این اثر زیبا، این محصول را خریداری کنید و دانلود نکنید. سپاسگزاریم

.

مجموعه سریالی کلبه عمو پورنگ

سال انتشار: از فروردین 1400 / موضوع:  کودکانه ، کمدی / قسمت: شامل فصل 1 و 2 و 3 (جمعا دارای 140 قسمت) بصورت کامل

فصل اول: عمو پورنگ سعی کرده در هر برنامه یک لباس محلی را به تن کند تا نماد تمامی استانهای کشور عزیزمان را نشان دهد. او برای اینکه از آلودگی های هوای بسیار اذیت کننده تهران فرار کند به مزرعه ای که برای دوستش آقای کهن هست پناه میبرد و در آنجا سکونت میکند تا آن آرامشی که دنبالش بود را بدست بیاورد.

فصل دوم: شخصی که آفت عادی نام دارد به مزرعه می آید و سندی را نمایش میدهد که نشان دهنده مالکیت داشتن بر مزرعه است و او سعی دارد مابقی حیوانات را از مزرعه بیرون کند اما بقیه تصمیم میگیرند تا زمانیکه حقیقت مشخص شود در مزرعه بمانند و به زندگی خود بپردازند.

فصل سوم: شخصی به نام قلچماق وارد مزرعه میشود و او را نگهبان مزرعه میکنند تا مراقب حیوانات و مزرعه باشد. اما اشخاصی مثل گاگول ، شاقول و رتیل خان سعی بر این دارند که مزرعه را از بین ببرند و حیوانات را به نحوی اذیت و از مزرعه بیرون کنند.

محصول مرتبط: مجموعه سریالی بچه محل

محصول مرتبط: مجموعه سریالی محله گل و بلبل


قيمت: 137500 تومان - تعداد: 11 DVD
كلمات كليدي: خرید سریال ایرانی, سریال کلبه عمو پورنگ, خرید مجموعه کلبه عمو پورنگ, فروش سی دی کلبه عمو پورنگ, خرید فیلم کلبه عمو پورنگ, خرید سریال کلبه عمو پورنگ, فیلم کلبه عمو پورنگ, کلبه عمو پورنگ, خرید کامل فیلم کلبه عمو پورنگ, عمو پورنگ, خرید برنامه های عمو پورنگ
برچسب ها: خرید سریال ایرانی سریال کلبه عمو پورنگ خرید مجموعه کلبه عمو پورنگ فروش سی دی کلبه عمو پورنگ خرید فیلم کلبه عمو پورنگ خرید سریال کلبه عمو پورنگ فیلم کلبه عمو پورنگ کلبه عمو پورنگ خرید کامل فیلم کلبه عمو پورنگ عمو پورنگ خرید برنامه های عمو پورنگ
.محصولات مرتبط

عدالت خواهی، نفوذ و مفاسد اقتصادی محور اصلی موضوعات این سریال است و در قصه های فرعی این مجموعه نیز به موضوعات... (16 قسمت).
تعداد : 1 DVD
قيمت : 39500 تومان
توضيحات بيشتر
داستان گم شدن یک تاجر تهرانی در بندر خمیر است. سارا و امیر که دختر و داماد او هستند برای پیدا کردنش با تحقیقات فراوان... (13 قسمت).
تعداد : 2 DVD
قيمت : 40500 تومان
توضيحات بيشتر
بعد از شهادت حضرت مسلم بن عقیل (ع) در کوفه ، فرزندان او به نامهای محمد و عبداله آواره شده و در کوفه غریب بودند. (12 قسمت).
تعداد : 2 DVD
قيمت : 49500 تومان
توضيحات بيشتر
زندگی گهربار این امام معصوم را در 5 سال انتهایی عمر و دوران خلافت ایشان روایت میکند. از زمانی که فرد فاسقی چون... (22 قسمت).
تعداد : 2 DVD
قيمت : 49500 تومان
توضيحات بيشتر
زمانی که یعقوب، مردمان بنی اسرائیل را به معبود یگانه عالم فرا خوانده و از پرستش خدایان سرد و سنگی انذار میدهد؛ خداوند کریم... (48 قسمت).
تعداد : 5 DVD
قيمت : 84500 تومان
توضيحات بيشتر
تجربه ای تازه و جسورانه به تهیه کنندگی علی باذل و با اجرای خداداد عزیزی، رویکردی متفاوت به پدیده فوتبال دارد. (11 قسمت).
تعداد : 2 DVD
قيمت : 49500 تومان
توضيحات بيشتر
بزرگترین رقابت استعدادیابی گروه های موسیقی ایران در ژانر پاپ و پاپ تلفیقی است. ترکیبی از رای داوران و آرای مردمی. (31 قسمت).
تعداد : 7 DVD
قيمت : 99500 تومان
توضيحات بيشتر
بزرگ ترین کشف بشریت در راه است! کسی که نمیمیرد! کسی که هیچ مدل شلیک گلوله ای او را از پا در نمی آورد! انسانی نمیر! (17 قسمت).
تعداد : 3 DVD
قيمت : 59500 تومان
توضيحات بيشتر
لیلی از طریق کتابی مرموز در می یابد که او و خانواده اش تاکنون در زمان و مکانهای بسیاری زیسته اند و اکنون نوبت لیلی است... (24 قسمت).
تعداد : 4 DVD
قيمت : 69500 تومان
توضيحات بيشتر
قدرت و جهانگیر از جاعلان معروف تحت تعقیب پلیس قصد دارند از کشور بگریزند اما این دو، طی ماجراهایی در می یابند که با... (13 قسمت).
تعداد : 2 DVD
قيمت : 49500 تومان
توضيحات بيشتر
ناصرالدین شاه عاشق یکی از سوگلیهای خود به اسم جیران میشود اما مسیر این عشق، مسیر راحت و آسانی نخواهد بود! (فعلا 48 قسمت).
تعداد : 7 DVD
قيمت : 99500 تومان
توضيحات بيشتر
در همسایگی خانه جدید آقای طهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی... (30 قسمت).
تعداد : 5 DVD
قيمت : 79500 تومان
توضيحات بيشتر
وقتی طبیعت از بین برود و به جای درخت آهن و سیمان از زمین بروید، جانور بیچاره هم راهی به جز شهرنشینی ندارد. (11 قسمت).
تعداد : 2 DVD
قيمت : 49500 تومان
توضيحات بيشتر
بازیکنها به دو دسته اکثریت شهروند و اقلیت مافیا تقسیم میشوند. نقشهایی که از ابتدا جز صاحب نقش و گرداننده از نقشهای دیگران مطلع نیست...
تعداد : 12 DVD
قيمت : 139500 تومان
توضيحات بيشتر
غلام پس از آزادی از زندان به کار و زندگی خود مشغول است و به دختری به نام بیتا علاقمند شده و تلاش میکند تا بدستش بیاورد. (21 قسمت).
تعداد : 2 DVD
قيمت : 46500 تومان
توضيحات بيشتر
* ليست کامل محصولات مرتبط...
 
0 محصول در سبد خرید
 
شناسه سفارش سی دی پرشین: